גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

איך להיות מקובלת?

שנה הבאה אני עולה לחטיבה ואני רוצה לדעת איך להיות יותר מקובלת. אז מה צריך לעשות? איך להיות מקובלת?

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יוני 25, 2010 00:00
photo

 

היוש, שנה הבאה אני עולה לחטיבה ואני רוצה להיות יותר מקובלת. אז מה צריך לעשות? אגב אני וחברות שלי נהיה באותה כיתה, אני ממש צריכה עזרה.

 

ביוש,

אלמונית

 

 

 

 

תשובה:

איך להיות מקובלת

? זו שאלה שמטרידה רבות מאיתנו בגיל ההתבגרות. אבל חשוב לזכור שיותר חשוב מלהיות מקובלת זה להיות את עצמך ולא להיכנע ללחץ חברתי, ז"א לא לעשות דברים רק בשביל להרגיש אחת מהמקובלות.

 

הדבר הראשון שאת צריכה לעשות זה להאמין בעצמך. כי אם לא תאמיני שאת מעניינת, מצחיקה וששווה להכיר אותך ולהתקרב אלייך, את גם תשדרי את זה לסובבים.
שנית, נסי ליצור קשר בעצמך עם הבנות/ הבנים מהכיתה או מהשכבה שמעניינים אותך ולא לחכות שזה יבוא מהם. זה יכול להתחיל מחיוך קטן ומ"בוקר טוב" ולהמשיך בלהציע להיפגש אחרי בית הספר להכין שיעורי בית או לבלות ביחד (במיוחד אם יש תחומי עניין משותפים).
להפוך למקובלת זה תהליך ויכול לקחת זמן מה עד שיכירו אותך ותהפכי לאחת מהחבר'ה. הכי חשוב שתישארי נאמנה לעצמך ואל תקנאי בילדה המקובלת, כי גם לה יש צרות...

 

האחות הגדולה   

 

 

 

 

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
59 תגובות
תגובות:
אנונימית אפריל 20, 21:36
אני מקובלת אבל לא ברמה גבוהה ואני גם חכמה
תגובות:
מלכת הכיתה122 אפריל 16, 16:25
אני לא מקובלת ואני לא בקבוצה אבל אני גם לא נחשבת חננה וסתומה יש לי חברה ממש טובה שלכולם כיף לידה ורבות להיות איתה והיא גם לא מקובלת איך אני יכולה להוריד אותה?
תגובות:
בלי שם מרס 22, 17:31
את צריכה להיות עצמך ולא להתקדם ללחץ החברתי, ותהיי מי שאת.
תגובות:
היוש לכולם! דבר ראשון אני לא מקובלת. אבל רק תדעו שכולם צבועות! יש לנו "מלכת כיתה" וכולם כאילו חברות שלה אבל באמת כולם מרכלים ושונאים ויורדים עלהם מאחורי הגב. כאילו מקינאה או מהשו אז הכי טוב ליות אצמך אם חברות אמיתיות ולא ליות מקובלת. מאשר ליות מקובלת אים חברות צבועות. אוהבת אמון אלמונית מישמיש!
תגובות:
ביברפוראבר מרס 03, 22:03
לדעתי בשביל להיות מקובלת פשוט תהיי מי שאת לא יותר מזה,מידי פעם תספרי בדיחות וכן תהיי מצחיקה,אל תהיי בודדה זה מרחיק אותך מהסובבים אותך.תציעי להפגש אל תהיי זאת שיזמינו אותה.תחייכי תמיד ופשוט להיות מי שאת❤
תגובות:
דניאל מרס 03, 18:07
איך להיות מקובלת
תגובות:
ינואר 19, 15:52
היי השנה עליתי לחטיבה שנה שעברה הייתי די מקובלת ובסוף שנה כולן היו רוצות להיות חברות שלי השנה בתחילת השנה הן היו ממש נחמדות עלי אבל לפני 3 שבועות בערך הן מתחילות להירחק ממני מה לעשות?
תגובות:
בר❤️ ינואר 04, 22:26
תיהיה את
תגובות: 17
קיילי❤ דצמבר 06, 2017 21:09
היי(: להיות מקובלת זה משהו כולם רוצות..כולם ניסו לעשות אותו...כל הקטע בעצם להיות מקובלת זה שכולם יואהבו אותך עם את רוצה להיות מקובלת או שכולם יאוהבו אותך לדעתי תהיהי כמו שאת עם את מצחיקה תנסי להתחבר לילדים ולספר להם בדיחות וכאלו או שעם את רצה מהר אז פתאום כזה כולם יתלהבו ו יכול להיות שכך יצעו להיות עם המקובלים וכזה...אבל אל תתנהגי כמוהם..בדרך כלל הם מתחצפים למורים וכלמיני אז עדיף להיות כמו שאת..אל תקשיבי להם עם הם יגידו לך להתחצף או משהו כזה מקווה שעזרתי לך(:
תגובות:
נויה דצמבר 06, 2017 21:02
אני מבקשת דרך אחת שאני יוכל וכולם יהיו סביבי
טעני עוד תגובות