גודל טקסט‎ נורמלי‎ גדול‎ ענק‎
ניגודיות צבעים‎
רגיל‎ מותאם לכבדי ראייה
סגור

איך להיות מקובלת?

שנה הבאה אני עולה לחטיבה ואני רוצה לדעת איך להיות יותר מקובלת. אז מה צריך לעשות? איך להיות מקובלת?

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יוני 25, 2010 00:00
photo

 

היוש, שנה הבאה אני עולה לחטיבה ואני רוצה להיות יותר מקובלת. אז מה צריך לעשות? אגב אני וחברות שלי נהיה באותה כיתה, אני ממש צריכה עזרה.

 

ביוש,

אלמונית

 

 

 

 

תשובה:

איך להיות מקובלת

? זו שאלה שמטרידה רבות מאיתנו בגיל ההתבגרות. אבל חשוב לזכור שיותר חשוב מלהיות מקובלת זה להיות את עצמך ולא להיכנע ללחץ חברתי, ז"א לא לעשות דברים רק בשביל להרגיש אחת מהמקובלות.

 

הדבר הראשון שאת צריכה לעשות זה להאמין בעצמך. כי אם לא תאמיני שאת מעניינת, מצחיקה וששווה להכיר אותך ולהתקרב אלייך, את גם תשדרי את זה לסובבים.
שנית, נסי ליצור קשר בעצמך עם הבנות/ הבנים מהכיתה או מהשכבה שמעניינים אותך ולא לחכות שזה יבוא מהם. זה יכול להתחיל מחיוך קטן ומ"בוקר טוב" ולהמשיך בלהציע להיפגש אחרי בית הספר להכין שיעורי בית או לבלות ביחד (במיוחד אם יש תחומי עניין משותפים).
להפוך למקובלת זה תהליך ויכול לקחת זמן מה עד שיכירו אותך ותהפכי לאחת מהחבר'ה. הכי חשוב שתישארי נאמנה לעצמך ואל תקנאי בילדה המקובלת, כי גם לה יש צרות...

 

האחות הגדולה   

 

 

 

 

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
53 תגובות
תגובות:
ינואר 19, 15:52
היי השנה עליתי לחטיבה שנה שעברה הייתי די מקובלת ובסוף שנה כולן היו רוצות להיות חברות שלי השנה בתחילת השנה הן היו ממש נחמדות עלי אבל לפני 3 שבועות בערך הן מתחילות להירחק ממני מה לעשות?
תגובות:
בר❤️ ינואר 04, 22:26
תיהיה את
תגובות: 17
קיילי❤ דצמבר 06, 2017 21:09
היי(: להיות מקובלת זה משהו כולם רוצות..כולם ניסו לעשות אותו...כל הקטע בעצם להיות מקובלת זה שכולם יואהבו אותך עם את רוצה להיות מקובלת או שכולם יאוהבו אותך לדעתי תהיהי כמו שאת עם את מצחיקה תנסי להתחבר לילדים ולספר להם בדיחות וכאלו או שעם את רצה מהר אז פתאום כזה כולם יתלהבו ו יכול להיות שכך יצעו להיות עם המקובלים וכזה...אבל אל תתנהגי כמוהם..בדרך כלל הם מתחצפים למורים וכלמיני אז עדיף להיות כמו שאת..אל תקשיבי להם עם הם יגידו לך להתחצף או משהו כזה מקווה שעזרתי לך(:
תגובות:
נויה דצמבר 06, 2017 21:02
אני מבקשת דרך אחת שאני יוכל וכולם יהיו סביבי
תגובות:
און ראפלי דוגמן שליע נובמבר 11, 2017 13:02
תתחילי להיות יותר יפה
תגובות:
גסטין ביבר שליי נובמבר 11, 2017 13:01
תיהיהי פשוט את יאהובו אותך ככה
תגובות:
אנונימית אוקטובר 29, 2017 20:38
בא לי ליבכות שזה נה שאת מתעסקת בו..
פלג ביבר אוקטובר 28, 2017 21:11
וואו הפוסט הזה? מגעיל אותי . מה זה מקובלת תיהיה מי שאת את לא צריכה אנשים שיגידו לך מה לעשות או להתחבר עם המקובלים בגלל הפוסט הזה בנות משנות את עצמן והופכות את עצמן למישהו אחר ממליצה למחוק...
תגובות:
מה זה משנה אוקטובר 25, 2017 08:59
אני הייתי מקובלת רצח בחטיבה ועשכיו אני כיתה ט' עבאתי בית ספר כי בחטיבה אז אחר כך יש פנימיה ולא רציתי את זה. אז הלכתי לבית ספר אחר עכשיו אני לא הכי מקובלת ואני רוצה לאחזור לבית ספר שלי! ורק התחלתי תשנה ואני מחכה שהיא תעוף השנה הזאת.. אז אני איתך! אל תיתחנפי זה הכי חשוב. תשקעי בלימודים השנה ותחשבי על עוד אופציות של בית ספר אם לא הולך לך בבית ספר שלך
תגובות:
אנונימית אוקטובר 10, 2017 17:59
תודה רבה
טעני עוד תגובות