איך להיות מקובלת?

שנה הבאה אני עולה לחטיבה ואני רוצה לדעת איך להיות יותר מקובלת. אז מה צריך לעשות? איך להיות מקובלת?

תוכן פגעוני
tag icon תגיות:
יוני 25, 2010 00:00
photo

 

היוש, שנה הבאה אני עולה לחטיבה ואני רוצה להיות יותר מקובלת. אז מה צריך לעשות? אגב אני וחברות שלי נהיה באותה כיתה, אני ממש צריכה עזרה.

 

ביוש,

אלמונית

 

 

 

 

תשובה:

איך להיות מקובלת

? זו שאלה שמטרידה רבות מאיתנו בגיל ההתבגרות. אבל חשוב לזכור שיותר חשוב מלהיות מקובלת זה להיות את עצמך ולא להיכנע ללחץ חברתי, ז"א לא לעשות דברים רק בשביל להרגיש אחת מהמקובלות.

 

הדבר הראשון שאת צריכה לעשות זה להאמין בעצמך. כי אם לא תאמיני שאת מעניינת, מצחיקה וששווה להכיר אותך ולהתקרב אלייך, את גם תשדרי את זה לסובבים.
שנית, נסי ליצור קשר בעצמך עם הבנות/ הבנים מהכיתה או מהשכבה שמעניינים אותך ולא לחכות שזה יבוא מהם. זה יכול להתחיל מחיוך קטן ומ"בוקר טוב" ולהמשיך בלהציע להיפגש אחרי בית הספר להכין שיעורי בית או לבלות ביחד (במיוחד אם יש תחומי עניין משותפים).
להפוך למקובלת זה תהליך ויכול לקחת זמן מה עד שיכירו אותך ותהפכי לאחת מהחבר'ה. הכי חשוב שתישארי נאמנה לעצמך ואל תקנאי בילדה המקובלת, כי גם לה יש צרות...

 

האחות הגדולה   

 

 

 

 

 

כתבות דומות:
תוכן פגעוני
הגיבי לפוסט
user image
הגיבי
mask
40 תגובות
תגובות:
אפריל 21, 14:39
אין ווווואאאאאאווווווווווווווו
תגובות:
אנונימית ספטמבר 19, 2016 19:59

עלעלילי
תגובות:
אנונימית אוגוסט 18, 2015 00:00

תודה רבה אזרת לי מעוד
תגובות:
אנונימית יוני 10, 2015 00:00

בשביל להיות מקובלת קודם כל תהיי בטוחה שאת רוצה את זה! אחר כך אם את עכשיו מתלבשת נוח תשכחי מזה!!!!!! תתחילי ללבוש ג"ינסים,חולצות רחבות עם כתוביות(זה תמיד באופנה) וכד" ואם יש לך ספק תסתכלי על הבנות בכיתה ותראי מה לוקח. תשני את הגישה.אל תהיי ביישנית תהיי מצחיקה,זורמת ופתוחה להצעות. אבל אל תעשי שטויות. תהיי עם ביטחון עצמי גבוה בטירוף ואם תגיעי לאן שאת רוצה ותהיי מקובלת אף פעם אל תשכחי את החברות שהיו לצידך תמיד לפני ההישג!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מקווה שעזרתי :)
תגובות:
אנונימית דצמבר 14, 2014 17:01

קודם כל תפטרי מהמילה כיצד
תגובות:
אנונימית דצמבר 11, 2014 23:03

אשמח אם תאמרו לי כיצד להיות מקובלת תודה רבה לעונים ולגולשי האתר
תגובות:
אנונימית דצמבר 11, 2014 23:01

היי אני מעוניינת לדעת איך להיות מקובלת שווה ויפה איפור שכדאי לשים אשמח אם תענו לי באהבה רבה שירה ❤️
תגובות:
אנונימית דצמבר 08, 2014 22:10

תשדרי ביטחון עצמי גבוה ותהיה חברותית ודברי עם כולם
תגובות:
אנונימית נובמבר 22, 2014 00:00

אני אוהבת אותך תודה על מה שעצת את הכי טובה אין כמוךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך חחחחחחחחחחחחחחחח אני שמחה והכול ביזחותך שה" אלוקים יברך אותך נשמה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
תגובות:
אנונימית אוקטובר 02, 2014 00:00

היי נכנסתי לאתר כי חיפשתי בגוגל איך להיות מקובלת לאחות הגדולה יש במה שאת אומרת משהו ויש אצלי מלכת כיתה היא מאמינה בעצמה היא ילדה מצחיקה ומתחצפת למורות אבל עם כל זה... היא לא עצמה. לדעתי את צריכה להפגש עם החבר"ה להיות מצחיקה להיות עצמך לדעת להיות מגניבה למשל אני קניתי אולסטאר כדאי לך לקנות הנעליים נוחות טובות והם באופנההה אני קניתי אולסטאר שחורות גבוהות לכל הבצפר שלי כמעט יש את [רק לחנונים אין] חחח את מבינה ואת גם צריכה להיות בעניין מקווה שהבנת...... ומקווה שעזרתי ביוששש
טעני עוד תגובות